До уваги бужан учасників АТО! Львівська облрада затвердила програму допомоги демобілізованим бійцям АТО

До уваги бужан учасників АТО! Львівська облрада затвердила програму допомоги демобілізованим бійцям АТОDSC_0150

Вчора, 15 вересня, депутати Львівської обласної ради затвердили програму підтримки у Львівській області демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей на 2015-2017 роки. Згідно з програмою, демобілізовані бійці АТО отримають по 3000 грн одноразової фінансової допомоги. Цьогоріч на Львівщині демобілізовано близько 4,5 тис. осіб. До кінця року демобілізують 7-10 тис.осіб. «Повертаючись з війни, вони отримують одноразову фінансову допомогу в розмірі 1440-1680 грн за рахунок коштів держбюджету», – наголосив депутат ЛОР Йосип Ситник, який представляв програму.

Оскільки станом на 1 вересня до бюджету Львівщини надійшло податків та зборів на понад 20% більше, ніж було передбачено планом, то це означає, що фінансовий ресурс є достатнім для підтримки демобілізованих. Усього на програму необхідно 27 млн грн. Наразі треба 12 млн грн для реально демобілізованих, решта коштів – для тих, кого мають демобілізувати до кінця року.
Згідно з програмою, документами, необхідними для отримання допомоги, є:
Заява про виплату одноразової допомоги;
Копія посвідчення учасника бойових дій;
Витяг з наказу командира військової частини про виключення зі списків особового складу частини, а для військовослужбовців строкової служби – копія військового квитка (для звільнених зі служби);
Копії сторінок паспорта отримувача допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації;
Копія ідентифікаційного коду отримувача;
Номер власного банківського рахунку.

Зазначимо, що питання викликало жваве обговорення серед депутатів. Зокрема, лунали звинувачення у популізмі та підготовці до виборів.
Відтак, депутати після довгих дебатів вирішили прийняти пропоновану програму, але за тиждень, 22 вересня, внести на затвердження сесії ЛОР доопрацьований її варіант. Для її доопрацювання буде створено депутатську робочу групу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top