До уваги фермерів! Кабмін затвердив програми підтримки агросектору у 2018 році на 6 млрд гривень

Кабмін затвердив програми підтримки агросектору на 6 млрд гривень

Кабінет Міністрів під час сьогоднішнього засідання схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3 млрд гривень проти 5,5 млрд грн у минулому році.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, як зазначив прем’єр Володимир Гройсман, приватні компанії та особисті домогосподарства отримають компенсації за утримання великої рогатої худоби.

«Ми передбачаємо підтримку молочного стада. Всім юрособам-виробникам ми компенсуємо близько 1,5 тис грн за дойну корову на рік, щоб збільшували надої молока», – сказав прем’єр.

В той же час, особистим домогосподарствам нададуть по 2,5 тис грн за кожну голову молодої свійської тварини, яку утримують не менше 12 місяців.

«Ми продовжимо програму підтримки виробництва вітчизняної сільгосптехніки. Ми цього року направляємо 1 млрд грн і будемо компенсувати 25% вартості техніки, яка виробляється в Україні. Ми очікуємо збільшення та зростання виробництва української техніки», – сказав прем’єр-міністр.

Окрема тема – підтримка садівництва та ягідництва, зокрема, на рівні малих господарств. «Хочеш створити сад – закуповуй саджанці українські, і ми компенсуємо 70% вартості цього матеріалу», – зазначив Володимир Гройсман.

Передовою новацією, за його словами, стане і програма підтримки фермерів загальною вартістю 1 млрд грн. Кошти будуть спрямовані, у томі числі, на здешевлення кредитів для фермерів – аж до 1% рівних у гривні, а також на 40% компенсацію вартості української сільгосптехніки.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top