До уваги  мешканців району та суб’єктів господарювання!

До уваги  мешканців району та суб’єктів господарювання!

На Львівщині  триває реалізація проекту «Рука допомоги»,  який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

Відтепер фінансову допомогу в розмірі до 71 тис. гривень можуть отримати також  і суб’єкти господарювання, працевлаштувавши на новостворені робочі місця не менше, ніж на 2 роки  двох  або більше осіб з числа непрацюючих  членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб, а також  осіб, звільнених з військової служби після участі в АТО.

Нагадуємо,  що пілотний проект направлений на подолання бідності та безробіття серед малозабезпечених та переселенців із зони АТО. Відтак учасники проекту можуть влаштуватись на роботу, безкоштовно пройшовши навчання, взяти участь в оплачуваних громадських роботах, та реалізувати свої бізнес-ідеї.

На сьогодні учасниками проекту є понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області. З них 228 працевлаштовано, 22 зайнятих на громадських роботах, а також прийнято комісією 46 рішень про надання фінансової допомоги на відкриття підприємницької діяльності. У нас в районі також  двоє учасників проекту  успішно захистили свої бізнес-плани і розпочнуть свою власну справу.

УСЗН Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top