До уваги пенсіонерів: інформація про виплату пенсій за грудень 2018 року і січень 2019 року одним платежем є недостовірною

До уваги пенсіонерів: інформація про виплату пенсій за грудень 2018 року і січень 2019 року одним платежем є недостовірною

Днями декотрі засоби масової інформації поширили неправдиву інформацію про те, що в грудні виплачуватимуться пенсії за грудень нинішнього й січень наступного року одним платежем.

ЗМІ, котрі поширили цю «новину», посилаються на проект постанови, що перебуває на розгляді в Кабінеті Міністрів України «Про внесення змін до бюджету Пенсійного Фонду України на 2018 рік» для забезпечення фінансування виплат у грудні поточного року. Однак цим проектом не передбачено авансування виплат за січень 2019 року.
Таким чином, у грудні буде здійснено виплату пенсій за грудень, а за січень – у січні 2019 року.

                                                                                                              Буський відділ обслуговування
                                                                                                              громадян (сервісний центр)

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top