До уваги платників податків! Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує

До уваги платників податків! Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує

Зміни до порядку видачі ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном.      Державна фіскальна служба України наказом від 14.04.2017 №266 внесла зміни до наказу від 24.10.2014 № 213, яким затверджено Рекомендації щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.  Змінами передбачено, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами видається на підставі заяви, поданої суб’єктом господарювання до головного управління за місцем провадження торговельної діяльності безпосередньо уповноваженою особою заявника, надісланої рекомендованим листом або переданої через ЦОП, створені у ДПІ (крім створених у ДПІ в м. Києві).   У разі подання заяви через ЦОП уповноважена особа здійснює прийом документів та забезпечує їх передачу за реєстром до структурного підрозділу головного управління, до функцій якого належить здійснення загального діловодства, протягом одного робочого дня з моменту їх отримання.  Ліцензія видається суб’єкту господарювання структурним підрозділом головного управління або центром обслуговування платників.

Виїжджаєш за кордон – відвідай податкову. Буська ОДПІ нагадує, що громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан і доходи у термін, не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.  Після надходження такої декларації, інспекція протягом 30 календарних днів зобов’язана перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку й видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань. Довідка надалі надається громадянином до органів митного контролю під час перетину кордону та є підставою для проведення митних процедур.  Щоб уникнути непорозумінь на митниці, фахівці фіскальної служби рекомендують подати декларацію в установлені строки. Ті, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання подають декларацію незалежно від того, отримували вони доходи, що підлягають декларуванню, чи тільки зарплату та інші доходи, з яких податок на доходи фізичних осіб був утриманий податковим агентом. Тобто, у будь якому випадку підставою для митних процедур буде видана органом ДФС довідка про відсутність заборгованості зі сплати податку.

Лекції з податкової тематики. Днями фахівці головного офісу Буської ОДПІ Приставський М.С. та Рудко Л.Я.  провели лекції  з учнями Буської гімназії та Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з питань податкової тематики.  Під час заходів податківці ознайомили школярів iз базовими знаннями основ податкової грамотності та розуміння необхідності сплати податків.  Особливу  увагу молоді приділено кампанії декларування доходів громадян. Учні отримали корисну інформацію про те, хто повинен декларувати свої доходи  та  як  отримати податкову знижку.  Школярі проявляли неабияку зацікавленість, тому зустрічі відбулись у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання.

До уваги осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.  Буська ОДПІ звертає увагу фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, що до завершення декларування доходів, отриманих ними протягом 2016 року, залишилось  6 календарних днів.  Відповідно до підпункту 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу незалежна професійна діяльність це участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, приватних виконавців, адвокатів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою – підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.     Звітувати за 2016 рік необхідно за формою декларації, затвердженої наказом Мінфіну України від 15.09.2016 №821.  Граничний термін подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи  для зазначеної категорії фізичних осіб – 3 травня 2017 року.

                                                                                  Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top