До уваги працедавців району! В рамках пілотного проекту Міжнародної організації праці з подолання незадекларованої праці 15 червня у Буську відбудеться семінар

До уваги працедавців району! 15 червня в рамках пілотного проекту Міжнародної організації праці з подолання незадекларованої праці у Буську відбудеться семінар

Захід відбудеться об 11.00 у сесійній залі Буської районної ради. Під час  зустрічі йтиметься про пілотний проект Міжнародної організації праці, який стартував на Львівщині у червні 2017 року, його основну мету та завдання. Також роботодавці отримають консультації щодо належного оформлення трудових відносин, вимог законодавства щодо оплати праці та нового порядку здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, який набрав чинності 16 травня 2017 року.

Нагадаємо, що Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня – серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області. Насамперед, Головним управлінням Держпраці у Львівській області проводитиметься інформаційна складова Пілотної інспекційної кампанії, яка передбачає роз’яснювальну роботу щодо інформування роботодавців, працівників та інших груп населення про намір проведення інспекційної кампанії та виділення певного часу на те, щоб роботодавці та працівники  оформили належним чином трудові відносини. Також реалізовуватиметься інспекційний блок, в межах якого проводитимуться інспекційні відвідування підприємств галузі будівництва та сфери торгівлі з метою виявлення фактів незадекларованої праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних звязків та з питань Євроінтеграції
ГУ Держпраці у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top