До уваги представників малого бізнесу та учасників АТО запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проектів

До уваги представників малого бізнесу та учасників АТО запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проектів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області та задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО і малого бізнесу продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 21 березня 2018 року по 21 квітня 2018 року.

Відповідно до Програми, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу та учасникам АТО, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Як інформують у департаменті економічної політики ЛОДА, претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам.

Суб’єкти підприємницької діяльності: – здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців; – здійснювати діяльність у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 “Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння”, Розділу 31 Групи 31.0 “Виробництво меблів” (крім класу 31.03 “Виробництво матраців”) та усіх груп Розділу 10 “Виробництво харчових продуктів”; – створити бізнес-план (інвестиційний проект).

Підприємці- учасники АТО: – мати статус учасника АТО; – мати офіційну прописку на території Львівської області; – створити бізнес-план (інвестиційний проект); – взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами: – вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово- господарська стійкість; – конкретний напрямок використання кредитних коштів; – очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту; – очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту; – очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 21 березня 2018 року по 21 квітня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками у межах Програми: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ідея банк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».

Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках становить: – для суб’єктів підприємницької діяльності – 750 тис. грн. терміном на три роки; – учасникам АТО – 300 тис. грн. терміном на три роки; Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної державної адміністрації. Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: 2-999-279.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top