До уваги споживачів газу! При відновленні газопостачання неухильно дотримуйтеся правил користування газовими приладами

До уваги споживачів газу! При відновленні газопостачання неухильно дотримуйтеся правил користування газовими приладами

За повідомленням Буського відділення ПАТ “Львівгаз” Волинським ЛВ УМГ “Львівтрансгаз” 23 червня 2018 року о 08.00 буде відновлено подачу газу на АГРС Буськ – населені пункти Буського району.

Сектор з питань цивільного захисту Буської райдержадміністрації звертається до жителів району про неухильне дотримання правил користування газовими приладами.
Майже в кожній квартирі, будинку встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив лише радість і тепло, кожний член сім’ї повинен знати і суворо дотримуватись правил безпечного користування газом, усвідомлювати на¬слідки порушення цих правил.
Природний газ майже вдвічі легший за повітря і при витоку з приладів і газопроводів піднімається, скупчуючись у верхніх зонах при¬міщень. Природний і зріджений гази не мають кольору і запаху. Щоб газам надати запаху, до них додають домішки, у результаті чо¬го з’являється запах гнилої капусти.
Запам’ятай, що газ, яким користуються у побуті, є горючою ре¬човиною і порушення правил користування ним може призвести до виникнення пожежі.
Правила безпечного користування побутовими газовими приладами:
Гази, а особливо продукти їх згоряння, спричиняють отруйну дію, тому треба дотримуватися особливої обережності. Необхідно провітрювати приміщення, де є газові прилади.
Забороняється:
1. користуватися газовими колонками за вiдсутностi тяги;
2. відкривати кран газопроводу, не перевіривши, чи закриті всі крани газової плити;
3. сушити речі над газовою плитою.
Почувши запах газу, перекрийте кран подання газу i зателефонуйте за номером 104.
Дії при виявленні запаху газу:
Якщо ви виявили запах газу в примiщеннi, то дотримуйтесь наступних правил:
• не вмикайте електрику;
• не запалюйте сірники;
• не паліть;
• провiтрiть приміщення;
• перекрийте крани подання газу;
• викличте аварійну бригаду за номером 104.
Будьте обережні – запобігайте утворенню іскор у будь-який спосіб, адже це може призвести до загоряння газу та його вибуху.
При отруєнні чадним димом або газом спочатку з’являється головний біль, потім запаморочення, загальна слабкість, сонливість, нудота, починається блювота. Потерпілий може знепритомніти, можливі зупинка дихання i навіть – летальний кінець.
Необхідно негайно:
• сповістити дорослих про випадок, викликати лікаря за телефоном 103;
• винести постраждалого на повітря;
• прикласти до носа потерпілого ватку з нашатирним спиртом.
• забороняється постраждалому давати пити (можна тільки змочити губи та обличчя), також не можна вживати будь-які лiки.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top