Дорогу долає той, хто йде. Адже віра йде попереду дива

Дорогу долає той, хто йде. Адже віра йде попереду дива

25 березня учасники навчально-виховного процесу Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Кальби, а це – вчителі, батьки, учні, взяли участь у прощі до чудотворних ікон. Бажаючих долучитись виявилось багато, тому прийшлось задіяти два автобуси «Школярик». Зібравшись зранку біля школи вирушили в дорогу.

Першою зупинкою були Глиняни. Отець Миколай вже нас чекав і цікаво розповів про церкву Успіння Пресвятої Богородиці і чудотворний образ Розп’яття Ісуса Христа. Після цого всі мали можливість прикластись до чудотворного Хреста. Другою зупинкою була Святоуспенська Унівська  Лавра.

Оглянувши територію Лаври, відвідавши Чернечу гору, напившись цілющої води, приклонившись до Унівської  чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, всі взяли участь у цікавій екскурсії, яку провів брат Василь. Отримавши дуже багато цікавої інформації, вирушили дальші. Наступною  зупинкою було Тучне. Отець Ярослав також нас вже чекав. Він відслужив Хресну дорогу, а потім у храмі відправив молебень до Тучнянської Богородиці, після чого о. Ярослав розповів про храм  Благовіщення Діви Марії і Тучнянську чудотворну ікону Матері Божої, щиро поспілкувався з нами.  Всі мали змогу прикластись до чудотворної ікони, просити здоров’я для себе, рідних, близьких, молитись за мир в Україні, поставити свічки за упокій померлих. Набравши цілющої води із джерела, відвідавши плебанію, де їмость Юлія пригостила всіх смачним узваром і солодким печивом, вирушили додому. Пізно ввечері, стомлені, але щасливі з піднесенням в душі всі повернулись до своїх домівок. Учасники прощі висловлюють слова вдячності вчительці Бжезіцькій О. В., яка була організатором, водіям Віктору та Юрію, які майстерно і з терпінням виконували свою роботу, отцю Миколаю, брату Василю та отцю Ярославу.

Відділ освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top