Дозу позитиву принесла Андріана – Мій Ангел

Дозу позитиву принесла Андріана – Мій Ангел

Зараз, коли нам усім треба більше хороших новин і гарного настрою, на допомогу часто приходять музиканти. І свою дозу позитиву принесла Андріана, чия нова пісня зараз буде презентована в ефірі. Називається вона Мій Ангел і от що про неї розповіла сама співачка:
«Це одна з найсвітліших і найпозитивніших пісень в моєму репертуарі. Думаю, що в цей момент, коли людям нелегко, їм потрібно дарувати позитивні, світлі і теплі почуття. Тому це пісня саме та, яка їм зараз потрібна».
А для самої Андріани це ще один крок до повноцінного альбому в балканській музичній стилістиці, над яким вона вже тривалий час працює.
«Ми вже записали вісім треків. Думаю ще дві роботи і альбом буде готовий до випуску. Але коли це станеться — складно сказати».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top