Два мікропроекти Буського району отримають співфінансування із обласного бюджету

Конкурс мікропроектів: розподілено додаткових 10 млн грн

28 квітня Конкурсна рада розподілила додаткових 10 млн грн, виділених обласною радою в межах Програми з проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2017. За ці кошти в області вдасться реалізувати ще 75 проектів.

Розподіл коштів здійснено, виходячи із попереднього рішення КР щодо першочергового дофінансування «освітньої галузі» та 29-ти соціально важливих проектів.

Розподіл 10 млн грн. виглядає наступним чином:

– освітня галузь – 4,6 млн грн, що дасть можливість дофінансувати 37 проектів.

– соціально важливі проекти – 4,4 млн грн. (29 проектів).

– вуличне освітлення – 950 тис. грн. – (9 проектів).

У переліку додаткових потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку є два проекти  Буського району : капітальний ремонт Петричівської школи, на який передбачено 173 тисячі гривень із обласного бюджету та капітальний ремонт ( заміна вікнних і дверних блоків) Буської ДЮСШ, на це із обласного  бюджету виділять 109 тисяч гривень.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top