Два мікропроекти Буського району отримають співфінансування із обласного бюджету

Конкурс мікропроектів: розподілено додаткових 10 млн грн

28 квітня Конкурсна рада розподілила додаткових 10 млн грн, виділених обласною радою в межах Програми з проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2017. За ці кошти в області вдасться реалізувати ще 75 проектів.

Розподіл коштів здійснено, виходячи із попереднього рішення КР щодо першочергового дофінансування «освітньої галузі» та 29-ти соціально важливих проектів.

Розподіл 10 млн грн. виглядає наступним чином:

– освітня галузь – 4,6 млн грн, що дасть можливість дофінансувати 37 проектів.

– соціально важливі проекти – 4,4 млн грн. (29 проектів).

– вуличне освітлення – 950 тис. грн. – (9 проектів).

У переліку додаткових потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку є два проекти  Буського району : капітальний ремонт Петричівської школи, на який передбачено 173 тисячі гривень із обласного бюджету та капітальний ремонт ( заміна вікнних і дверних блоків) Буської ДЮСШ, на це із обласного  бюджету виділять 109 тисяч гривень.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top