Дві жіночі футбольні команди Надбужжя вдало виступили на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу «Різдвяні зустрічі -2016»

Дві жіночі футбольні команди Надбужжя вдало виступили на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу «Різдвяні зустрічі -2016»

11-12 січня в спортивному комплексі ФОК “Старт” м. Новояворівська Яворівського району Львівської області відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед дівчат 2000 р.н., організовані Всеукраїнською Асоціацією сільського футболу за активної підтримки місцевих райдержадміністрації та районної ради, міського голови м.Новояворівська, федерації футболу Львівської області та федерації футболу Яворівського району та кількох приватних підприємців.
Участь у фінальних змаганнях «Різдвяні зустрічі-2016» взяли сім дівочих команд: ФК «Надвірняночка», ФК «Надвірняночка-ІІ» (Надвірнянський район Івано-Франківської області), ФК «Янтарочка (Яворівський район Львівської області), ФК «Надбужжя» (Буський район Львівської області), ДЮСШ – Буськ, ДЮСШ №1 – Львів, ДЮСШ – Заворичі/Красилів (Хмельницька область).

В напруженій та цікавій боротьбі кращими в дівочому футзалі стали команди з Надвірнянщини (ФК«Надвірняночка»), Бужанщини (ФК «Надбужжя») та Яворівщини (ФК «Янтарочка»).

Найкращим бомбардиром змагань виявилася Наталія Русак з команди ДЮСШ – Заворичі/Красилів. Організатори змагань визначили також і кращих гравців турніру, серед яких:
– ФК «Надвірняночка» м. Надвірна – Ганна Дем’янець
– ФК «Надбужжя» м. Буськ – Христина Федірко
– ФК «Надвірняночка-ІІ» м. Надвірна – Роксолана Дмитришин
– Буська ДЮСШ – Вікторія Постолюк
– ФК «Янтарочка» м. Новояворівськ – Соломія Купяк
– ДЮСШ №1 м. Львів – Ірина Брикайло
– ДЮСШ Заворичі/Красилів – Анастасія Москаленко.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top