Двоє людей померли від грипу на Львівщині минулого тижня

Двоє людей померли від грипу на Львівщині минулого тижня

На Львівщині грип наразі ще не відступив. Минулого тижня від різних ускладнень грипу померло двоє мешканців області – 64-річна жінка і 78-річний чоловік. А загалом від початку епідсезону на Львівщині зафіксовано три летальні випадки від ускладнень грипу, повідомив Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Медики повідомляють, що минулого тижня, від 17 до 23 лютого, в області захворіло 14 052 особи, що на 1 644 випадки менше, ніж за попередній тиждень. У 12 районах ще зафіксовано перевищення епідемічного порогу: у Буському, Дрогобицькому, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському, Турківському районах. а також у Самборі та Червонограді. Серед хворих понад 53,5% – діти віком до 17 років.

У Львові також зберігається високий рівень захворюваності. Минулого тижня захворіло відповідно 3811 осіб, що всього на 26 хворих менше, ніж у попередній тиждень. Майже 50% – діти.

В інфекційні відділення лікарень минулого тижня госпіталізовано 381 особу, серед яких – 257 дітей.

Серед вірусів грипу переважають віруси грипу типу А, особливо віруси пандемічного або «свинячого» грипу. У лабораторії Центру дослідили зразки матеріалів, узятих від 148 пацієнтів. У 23 випадках виявлено вірус пандемічного грипу (H1N1 pm09), в одному випадку – (Н3N2), у дев’яти випадках –вірус типу А не субтипований. Також виявлено збудники ГРВІ – риновіруси, бокавіруси, аденовіруси, коронавіруси, матапневмовіруси.

В Україні від початку епідсезону (з жовтень 2019 року) за даними МОЗ зареєстровано 40 летальних випадків. Усі, хто помер від грипу, не був вакцинований від цього завхорювання.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top