Двоє прикордонників – представників Бущини – в складі команди Львівщини успішно виступили на всукраїнських змагах з поліатлону

Двоє прикордонників – представників Бущини – в складі команди Львівщини успішно виступили на всукраїнських змагах з поліатлону

У Львові на базі Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України завершився чемпіонат Держприкордонслужби з поліатлону.

Протягом трьох днів прикордонники виборювали першість у бігу на різних дистанціях, плаванні та стрільбі з пневматичної гвинтівки.

За підсумками змагань І загально-командне місце вибороли представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.
Команду західного регіонального управління держприкордонслужби, яка зайняла ІІ місце, представляла команда у складі чотирьох осіб, серед яких двоє мешканців Буського району: Костянтин Коляда та Сергій Бондаренко.

Чемпіонат Державної прикордонної служби України з поліатлону уже вкотре відбувається у Львові. Загалом участь у цих змаганнях взяло 25 команд і понад 100 прикордонників-спортсменів, які представляли усі підрозділи охорони державного кордону.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top