Двоє школярів з Буського району стали дипломантами Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

Двоє школярів з Буського району стали дипломантами Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, серед них двоє бущан, та 7 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Зазначимо, що проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковане з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ліцеїстів військових ліцеїв він проходить у чотири етапи; для учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації усіх форм власності та курсантів вищих військових навчальних закладів Збройних сил України – у три етапи.

Переможці фінального етапу Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України I, II і III ступеня.

Школярі-переможці з Буського району:

 – Дипломом ІІІ ступеня нагороджено шестикласницю Зохнюк Олесю Олегівну, ученицю Навчально-виховного комплексу «Буська загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка».

– Дипломом ІІ ступеня нагороджено восьмикласницю Дрозд Оксану Олегівну, ученицю Ожидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо наших талановитих дітей.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top