Двоє з вісімнадцяти учасників конкурсу двійників Шевченка у Львові – бущани

Двоє з вісімнадцяти учасників конкурсу двійників Шевченка у Львові – бущани

У Львові вирішили оригінально відзначити Шевченкові дні – влаштували конкурс двійників. Схожість із Кобзарем вчора, 9 березня, шукали у вісімнадцяти учасників. Наймолодшому з них – переможцю районного конкурсу читців творів Тараса Шевченка – Роману Блавацькому з Топорова лише 16 років.

Він декламував свій улюблений вірш поета “І мертвим, і живим”. Цікаво, що лише кілька учасників були з вусами, решта – копіювали Кобзаря у молодості. Серед них і наш земляк з Заводського, учасник АТО Сергій Бондаренко. І правильно, бо ж Тарас не ходив з вусами та в папасі вже з “коли йому тринадцятий минало”. А автопортрет, яким його часто зображають, поет намалював вже після заслання, стомлений тюрмами та поневірянням на чужині”.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top