Двоє з вісімнадцяти учасників конкурсу двійників Шевченка у Львові – бущани

Двоє з вісімнадцяти учасників конкурсу двійників Шевченка у Львові – бущани

У Львові вирішили оригінально відзначити Шевченкові дні – влаштували конкурс двійників. Схожість із Кобзарем вчора, 9 березня, шукали у вісімнадцяти учасників. Наймолодшому з них – переможцю районного конкурсу читців творів Тараса Шевченка – Роману Блавацькому з Топорова лише 16 років.

Він декламував свій улюблений вірш поета “І мертвим, і живим”. Цікаво, що лише кілька учасників були з вусами, решта – копіювали Кобзаря у молодості. Серед них і наш земляк з Заводського, учасник АТО Сергій Бондаренко. І правильно, бо ж Тарас не ходив з вусами та в папасі вже з “коли йому тринадцятий минало”. А автопортрет, яким його часто зображають, поет намалював вже після заслання, стомлений тюрмами та поневірянням на чужині”.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top