Екоінспекції вдалося стягнути з «Львіводоканалу» півтора мільйона штрафу за скид нечистот у Полтву 

Екоінспекції вдалося стягнути з «Львіводоканалу» півтора мільйона штрафу за скид нечистот у річку Полтва

 Господарським судом Львівської області 29 вересня 2017 року було винесене рішення щодо стягнення з ЛКП «Львіводоканал» штрафу за скид нечистот у річку Полтва. Про це  повідомили у Держекоінспекції.

Держекоінспекцією у Львівській області протягом 6 – 24 червня 2011 року проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛМКП «Львіводоканал».

«В ході проведення перевірки встановлено, що підприємство здійснює самовільний скид неочищених зворотніх вод з очисних споруд КОС -1 та КОС-2 у річку Полтва за відсутності погоджених в установленому законодавством порядку нормативів ГДС. За порушення вимог природоохоронного законодавства ЛМКП «Львіводоканал» було нараховано збитки і виставлена претензія на суму 1 451 488, 14 грн», – повідомили в еконіспекції.

31 серпня 2012 року Держекоінспекцією було подано позовну заяву у Господарський суд Львівської області про відшкодування збитків заподіяних державі, внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства.

«Після п’ятирічного перебування справи у суді 29 вересня 2017 року  Господарським судом Львівської області було винесене рішення, в якому позовні вимоги Держекоінспекції було задоволено в повному обсязі»,  – зазначили екоінспектори.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top