Фестиваль гостинності завітав до древнього Буська 

Фестиваль гостинності завітав до древнього Буська 

Радо зустрічала у неділю, 3 грудня, Буська земля представників Сокальщини, які завітали до нас зі змістовною концертною програмою в рамках проведення на теренах Львівщини фестивалю гостинності.
На сцені Буського РНД у цей день відбулося справжнє свято пісні та танцю, віртуозного володіння музичними інструментами, художнього слова. За це глядачі дарували артистам з Сокальського району свої щирі оплески та вигуки «браво».
Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова вручили керівництву Сокальщини в особі голови РДА Романа Токая і голови райради Миколи Паська запашний бузецький коровай, презентаційну продукцію, ікони та подяки за налагоджену співпрацю поміж обома нашими районами, популяризацію української пісні, вірша, танцю, національних традицій.

В свою чергу гості з Сокальщини також зробили подарунки нашим керівникам, серед яких продукція, що випускається місцевими підприємствами, художні вироби дітей, а голові РДА Петру Морозу ще й двомісячне цуценя німецької вівчарки з кінологічного центру в Великих Мостах.
Керівники Бущини зі сцени РНД склали слова подяки усім артистам, які брали участь у концерті, разом зі своїми колегами з Сокальщини зупинилися на спільних моментах, які об’єднують наші два райони.
«Такі мистецькі виступи, як сьогодні, та три тижні тому в Сокалі, дають тверде переконання, що культура Бущини, Сокальщини, загалом Львівщини є на високому рівні, є тим фундаментом, на який опирається українське мистецтво.
Переконаний, що наші найкращі колективи та виконавці Буського та Сокальського районів вдало себе презентують на завершальному етапі мистецького проекту в масштабному Різдвяному гала-концерті, який відбудеться в обласному центрі Львові», – зазначив голова Буської РДА Петро Мороз.

Очільник Буської районної ради Богдан Глова вразив гостей знаннями історії Сокальщини, розповів присутнім про об’єднавчі віхи минувшини двох райцентрів, висловив своє позитивне враження від фесту, який підтримує культуру сільської місцевості, талановитих митців, сприяє розвитку сучасної української культури.
«Наші території пов’язані не лише спільною історією та постатями, а ще й річкою Західний Буг. Тому Буська районна рада спільно з Сокальською районною радою нещодавно підписали Угоду в рамках реалізації інноваційного транскордонного проекту «Єднає нас Буг». Бо річка – це не лише водний об’єкт, але й дорога, яка поєднує нас з Європою», – зазначив Богдан Глова.
Після завершення мистецького заходу керівники органів влади обох районів разом з учасниками танцювального колективу з Сокальщини зробили спільне фото на пам’ять.

Перед початком концертної програми у фойє РНД усі охочі мали нагоду послухати народний духовий оркестр Сокальського РНД та ознайомитися з унікальною виставкою авторських ікон, виконаних в техніці різьби по дереву, художника Анатолія Покотюка.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top