Фестиваль освіти у Львові зібрав понад 700 вчителів зі всієї України, серед них були й надбужанські освітяни

Фестиваль освіти у Львові зібрав понад 700 вчителів зі всієї України, серед них були й надбужанські освітяни

21-22 квітня, у Львові на території !FESTrepublic відбувся фестиваль освіти «Вчителі Майбутнього». На захід приїхали близько 400 вчителів з десятьох областей України, були гості й з Польщі. Серед чисельної когорти освітян були й наші надбужанські: з Йосипівки, Заводського, Чанижа та Куткора.

У програмі були лекції з філософії освіти, майстер-класи, ярмарок освітніх технологій та презентації освітніх проектів, а також дискусії та вечірки.

Учасник фестивалю освіти директор Йосипівської школи Валентина Дудак

Серед спікерів фестивалю «Вчителі Майбутнього» були: Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки, Інна Большакова та Марина Пристінська, авторки та тренери програми перепідготовки вчителів початкових класів, експерти Громадської Спілки «Освіторія», Марина Вострова, психолог, Міжнародний інститут інтегрального розвитку, Стас Дрогаєв, експерт Лабораторії освітніх змін, Impact Hub Odesa.

Фестиваль організували за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та управління освіти Львівської міської ради.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top