Флешмобами, квестами, майстер-класами, ярмарками розпочали навчальний рік в загальноосвітніх закладах Буського району

Флешмобами, квестами, майстер-класами, ярмарками розпочали навчальний рік в загальноосвітніх закладах Буського району

Серед нововведень реформи освітянської галузі є впровадження принципів педагогічної свободи і творчості, тому цьогоріч загальноосвітні заклади Бущини мали нагоду самостійно обрати формат проведення Свята першого дзвоника.

В одних школах провели вже традиційні лінійки, в інших – скористалися можливістю креативно розпочати новий навчальний рік.
Зокрема, у Буській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів учні та педагоги провели флешмоб, різноманітні майстер-класи, організували ярмарок, зібрані кошти під час якого використають для влаштування “зеленого класу”, в якому проводитимуться уроки природознавства.
Протягом кількох годин біля школи було весело і гамірно, діяла фотозона, де кожен міг зробити фото з казковим персонажем Котигорошком, повчитися грі на гітарі, поспілкуватися у колі друзів, сидячи на тюках сіна, поділитися своїми враженнями від проведених літніх канікул.
Скористалася можливістю взяти участь у майстер-класі по виготовленню ляльки-подорожниці заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай. А ще посадовець придбала смаколики на шкільному ярмарку.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top