Фонд Порошенка продовжує допомагати надбужанським медикам та соціально вразливим громадянам району

Фонд Порошенка продовжує допомагати надбужанським медикам та соціально вразливим громадянам району

Цими днями представники Фонду Порошенка, осередку “Європейської Солідарності Львова” та районної організації “ЄС”, передали медикам Буського району чергову партію професійних захисних костюмів. Зокрема, голова Буського осередку “ЄС” Петро Мороз та помічниця народного депутата Олега Синютки Тетяна Сай, привезли медичним працівникам Задвір’янської амбулаторії, Інфекційного відділення КНП Буської ЦРЛ, та власне й для медиків Буської ЦРЛ, близько двох десятків комплектів багаторазових захисних костюмів. До слова, це вже друга допомога від  волонтерів “ЄС” для наших медичних працівників, вперше було отримано десять спецзахисних костюмів. Окрім, засобів індивідуального захисту для медиків, волонтери та представники районного осередку “ЄС” передали  продуктові набори для соціально незахищених громадян Буського району.

Світлина від Тетяни Сай.

 

 

 

 

 

 

На сьогодні, таку допомогу отримали потребуючі жителі: села Полоничі , Задвір‘я, Балучина, міста Буська, Ріпнова, Нового Милятина.

“І надалі будемо продовжувати допомагати нашим людям!
Важливість цієї допомоги полягає, не лише у підтримці матеріальній, а передусім в моральній. Нам вкрай важливо, щоб українці у скрутний час відчували себе потрібними та захищеними”, – зазначає у своєму дописі в соцмережах Тетяна Сай.

Світлина від Petro Say.

Детальніше про цю подію та коментарі учасників, почуєте незабаром в етері Буського Радіо87.5FM.

 

 

 

 

Світлина від Petro Say.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top