Гасіння пожежі та евакуація потерпілих, – у Буську відбулися навчання сил цивільного захисту

Гасіння пожежі та евакуація потерпілих, – у Буську відбулися навчання сил цивільного захисту

Гасіння умовної пожежі, рятування людей на висотах та евакуація потерпілих – ці та інші елементи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продемонстрували служби цивільного захисту під час показових навчань у вівторок, 30 травня, на території Буського територіального центру соціального обслуговування.

“Сьогодні ми мали змогу побачити підготовку сил цивільного захисту Буського району до роботи у надзвичайних ситуаціях. Переконалися, зокрема, що рятувальні служби завдяки хорошим технічним засобам та вишколу особового складу готові вчасно та якісно відреагувати на виникнення будь-якої ситуації та врятувати людей”, – зазначив перший заступник голови РДА Олег Ільків.

Під час проведення комплексних навчань рятувальні служби представили зразки техніки та засоби механізації Служби порятунку. Також продемонстрували гасіння умовної пожежі, рятування людини на висоті за допомогою пожежної драбини, евакуацію потерпілих, надання першої медичної допомоги.

До участі у навчаннях залучили пожежно-рятувальний підрозділ ДПРЧ-14 м.Буськ, чергову бригаду швидкої медичної допомоги Буської ЦРЛ, чергові бригади районних служб Буського УЕГГ ПАТ “ЛьвівГаз” та Буського РЕМу.

Опісля навчань відбулась нарада, на якій підсумували результати навчального збору та заслухали звіти начальників спеціалізованих служб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top