Голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз прозвітував про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в 2017 році 

Голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз прозвітував про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в 2017 році

Вчора, 22 лютого, відбулась двадцять четверта сесія Буської районної ради. На порядок денний було винесено 18 питань. Левову частку усього засідання було виділено на звіт голови РДА Петра Мороза про здійснення Буською райдержадміністрацією делегованих повноважень та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району за 2017 рік та розгляд Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району на 2018 рік.

Під час двогодинного звіту Петро Мороз окреслив основні здобутки та досягнення у районі за 2017 рік, подякував керівництву районної ради, депутатському корпусу, головам місцевих рад, усім територіальним громадам за плідну спільну роботу протягом минулого року.

У 2017 році вдалось реалізувати ряд соціальних і інвестиційних проектів, збільшити надходження до бюджету, здійснити комплекс позитивних напрацювань у галузях культури, освіти, медицини.

Зокрема у 2017 році на об’єкти соціальної сфери району було залучено 19 млн 338 тис гривень, що на 7 млн 420 тис грн більше, ніж у 2016 році.

У 2017 році із державного фонду регіонального розвитку на Буський район було виділено 7 млн 598 тис грн. За ці кошти була проведена реконструкція 4 соціальних об’єктів у районі: реконструкція Красненської лікарні, реконструкція нежитлової будівлі під амбулаторію сімейної медицини у с. Ожидів, реконструкція Народного дому с.Ріпнів, реконструкція Буської щколи №2.

Субвенція на соціально-економічний розвиток Буського району у 2017 році становила 9 млн 174 тис грн. За ці кошти проведено реконструкцію 6 соціальних об’єктів у районі.

З обласного бюджету на інвестиційні проекти, а це 8 обєктів, спрямовано 3 млн 844 тис грн.

Реалізовано у районі у 2017 році 6 мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі на загальну суму 672 тис. грн.

У 2017 році  капіталовкладення у ремонт доріг становили 20 млн 697 тис.грн.

 Депутатський корпус райради визнав роботу РДА по здійсненню делегованих повноважень і виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в 2017 році задовільною.

Детальніше зі звітом очільника району Петра Мороза можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/open?id=14OnUWwJqdCWFailYgWAlkt6rHpxo1df0

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top