Голова Буської районної ради Володимир Замроз написав заяву про відмову балотуватися до Львівської обласної ради

Голова Буської районної ради Володимир Замроз, кандидат у депутати Львівської обласної ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» написав заяву до Львівської обласної виборчої комісії про відмову балотуватися до Львівської обласної ради.15_09_zminu

У Львівській обласній виборчій комісії на цей час налічується 9 аналогічних заяв. Засідання Львівської ОВК з цього приводу має відбутися сьогодні.

Нагадаємо, що Володимир Замроз був включений у виборчий список кандидатів у депутати Львівської обласної ради, висунутих Львівською обласною організацією політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Коментар Володимира Замроза читайте у наступній публікації Буського радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top