Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвідав із робочою поїздкою Буський район

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвідав із робочою поїздкою Буський район

Сьогодні, 2 березня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів виїзний прийом громадян у місті Буську.

Поспілкувавшись з мешканцями міста та району, очільник облради доручив взяти на контроль вирішення низки проблем. Зокрема, йдеться про школу №2 міста Буська,  до якої необхідно докласти максимум зусиль, чимало коштів та відремонтувати частину приміщень навчального закладу. Окрім того, обговорили питання ремонту доріг, питання медицини, соціального захисту.

Опісля Олександр Ганущин та керівництво району також оглянули об’єкти, які були відремонтовані у 2016 році. А саме – капітальний ремонт роздягалень ДЮСШ міста Буська, облаштування ігрового майданчика в районному дитячому будинку «Добре серце», реконструкція місцевої лікарні із заміною усіх вікон та внутрішніх мереж опалення.

Всі роботи були виконані за кошти з обласного бюджету, ДФРР, а також в межах обласної програми мікропроектів місцевого розвитку.

Аудіозапис цікавого інтерв’ю із головою Львівської обласної ради опублікуємо у наступних дописах на сайті Буського Радіо .

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top