Голова Львівської ОДА Максим Козицький з робочим візитом відвідав Буський район

Голова Львівської ОДА Максим Козицький з робочим візитом відвідав Буський район

Сьогодні у Буську побував з робочим візитом голова Львівської ОДА Максим Козицький. Посадовець передав для потреб районних медиків захисну амуніцію та відвідав певні об’єкти соціальної інфраструктури та великого бізнесу. Під час візиту його супроводжували голова Буської РДА Олег Коваль перший заступник голови РДА Богдан Гринишин та Буський міський голова Ростислав Сліпець.
Очільник області передав від БФ «З повною довірою» КНП «Буська центральна лікарня» та станції швидкої допомоги засоби індивідуального захисту: 150 одноразових комбінезонів, 50 багаторазових комбінезонів, 15 літрів дезрозчину, 100 комплектів масок, захисних щитків та бахіл. Максим Козицький ознайомився з умовами, в яких працюють і лікуються жителі нашого району. Висловив задоволення побаченим та подякував медперсоналу, який у складних умовах гідно виконує свої професійні обов’язки. Тому вбачає завдання влади допомагати їм з ремонтом приміщень, оснащенням новим обладнанням, вдосконаленням мереж тощо.
Відвідав голова Львівської ОДА і наш спорт­комплекс, де передбачена ре­кон­струкція ядра стадіону. Цей об’єкт увійшов у президентську програму «100 стадіонів України». Зокрема на Львівщині передбачено збудувати 5 стадіонів, серед яких один в нашому райцентрі місті Буську. Ознайомився Максим Козицький і з ходом ремонтних робіт на ще одному районному об”єкті соціальної інфраструктури –
НВК “Андріївська ЗОШ”.

Також очільник області відвідав будівельні майданчики двох потужних підприємств, які незабаром працюватимуть на території Буського району: заводу із виробництва тваринних білків і кормових домішок «Фіднова»  та  одного з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі) “Тайфун плюс”. 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top