Голова райдержадміністрації Петро Мороз прозвітував про роботу за 2016 рік перед громадськістю Буського району

Голова райдержадміністрації Петро Мороз прозвітував про роботу за 2016 рік перед громадськістю Буського району

23 січня за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, голови районної ради Богдана Глови, Народного депутата України Михайла Бондара, депутатів Львівської обласної ради Степана Рака та Петра Жукровського в сесійній залі райради відбувся звіт очільника Буського району Петра Мороза. Також у зібранні взяли участь: Буський міський голова Ростислав Сліпець, керівники районних служб, установ та організацій, декани Буських деканатів УАПЦ та УГКЦ о.Володимир Целень та о.Володимир Залуцький, громадськість району.
Перед початком звітування голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив, що з початку року це вже третій за ліком звіт серед голів РДА області, та зазначив, що практика таких зустрічей з громадськістю, започаткованих минулоріч, є успішною.
Розпочинаючи свій звіт, очільник району Петро Мороз відзначив, що все, що вдалося реалізувати у 2016 році, стало можливим завдяки підтримці та дієвій роботі голови Львівської ОДА Олега Синютки, депутатського корпусу і голови районної ради Богдана Глови, Народного депутата України Михайла Бондара, голів місцевих рад і громад.

Звітуючи перед громадськістю, Петро Мороз охопив широке коло питань, які стали пріоритетними у роботі протягом 2016 року: наповнення бюджету, ремонт доріг, детінізація заробітної плати і робочих місць, подолання корупції, участь у конкурсах мікропроектів та капіталовкладення в соціальні об’єкти, залучення інвестицій в промисловість та сільське господарство, підтримка галузей медицини і освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, соціальна підтримка воїнів АТО, залучення громадян до контрактної служби, надання якісних адміністративних послуг, тощо. 
Надалі голова РДА озвучив план роботи на 2017 рік. Серед основних напрямків: створення умов для залучення інвесторів у район, продовження ремонту доріг, реконструкція медичних та освітніх закладів, реалізація інвестиційних проектів в агропромисловому секторі економіки, енергетиці, будівництво заводу, ін.

Слово надали голові районної ради Богдану Глові, посадовец зупинився на проблемах, які, насамперед, пов’язані з недостатнім фінансуванням державою бюджетних галузей, перекладенням значної кількості фінансових зобов’язань з державного на місцеві бюджети. Також він відзначив роботу, яка проведена органами влади та громадами у минулому році щодо реалізації мікропроектів і залученні коштів Українського Фонду соціальних інвестицій (УФСІ), фонду регіонального розвитку, обласного бюджету, з інших джерел, розповів про перспективи у цьому напрямку на 2017 рік.
Народний депутат України Михайло Бондар інформував учасників зібрання про свою діяльність як депутата у стінах Верховної Ради, висловив готовність й надалі тісно працювати та допомагати органам влади, громадам Буського району в реалізації соціальних проектів, у вирішенні проблемних питань. Народний обранець порадив органам місцевого самоврядування першочергово готувати проектно-кошторисну документацію на об’єкти реконструкції чи будівництва, бо без неї неможливо залучити гроші на їх реалізацію.

Також Михайло Бондар звернувся до голови обласної державної адміністрації Олега Синютки посприяти у поверненні на незавершені об’єкти будівництва кошти, які були виділені минулого року, але освоєні не повністю з тих, чи інших причин. Водночас депутат закликав громадян ретельно контролювати використання державних коштів і якість проведення робіт.

Після заслуховування звіту голови РДА, у присутніх практично не виникло запитань до Петра Мороза, проте до очільника області їх було чимало. Керівник відділу у справах захисту прав споживачів Буської райради Василь Кашуба наголосив на необхідності встановлення аргументованої та економічно виваженої вартості на пасажирські перевезення у районі та залученні у 2017 році коштів на ремонт доріг. Депутат попереднього скликання Буської райради, екс-голова екологічної комісії ради Іван Олійник озвучив проблеми з твердими побутовими відходами Львова, які вивозили і в наш район. Також із зали пролунало запитання про передачу палацу графа Бадені у власність територіальної громади міста Буська, його збереження, ініціювання наступної передачі бущанам військового містечка №11 , де у свій час були медичні склади.

Підводячи підсумки звіту Петра Мороза перед громадою району, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив своє задоволення співпрацею, яка склалася поміж райдержадміністрацією, районною радою та Народним депутатом М.Бондарем по вирішенню проблем, закликав цінувани такий тандем, а з свого боку пообіцяв всебічну допомогу в реалізації усіх корисних ініціатив.

Керівник області також звернувся до голів місцевих рад та душпастирів, аби ті роз’яснювали та допомогли селянам зрозуміти, як з найбільшою користю можна скористатися своїм земельним паєм і отримати належний фінансовий дохід від оренди земельної ділянки. «Паї, чи не найголовніше, що є у людей в селі. Тому ми маємо думати про людей, зробити так, аби вони отримали найбільший зиск від оренди своєї землі», – зазначив Олег Синютка.
На завершення очільник Львівщини вручив Подяки облдержадміністрації за високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування секретарю Соколянської сільської ради Марії Милінській і депутатові Заводської сільської ради Лідії Боднарчук.

 

Використано інформаційні матеріали прес-служби Буської РДА

/світлини Буського Радіо

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top