Головний лікар Буської ЦРЛ прозвітував за рік роботи медичної галузі району

Про роботу закладів охорони здоров’я у Буському районі та хід реформування галузі медицини прозвітував головний лікар Євген Романюкbusk-i23

Очільник районної медичної галузі повідомив, що у Буському районі працює 3 лікарні, 40 ФАПів, 5 амбулаторій сімейної медицини. Загальна кількість лікарів – 132, середніх медичних працівників – 295. У 2016 році видатки на медицину району за 10 місяців становлять  – 24 млн 59 тис грн , у тому числі на Буську лікарню 17 млн 845 тис грн, на Красненську лікарню – 3 млн 900 тис. грн, на Олеську лікарню – 2 млн 319 тис. грн. Через недостатнє фінансування із державного бюджету на виплату заробітної плати медичним працівникам цього року із районного бюджету було виділено 5 млн 908 тис.грн, а це 90% усіх коштів від перевиконання районного бюджету.

 Які заходи для скорочення видатків на галузь медицини району проводяться її керівником ? Саме це питання було основним серед багатьох, які звучали на сесії Буської районної ради від депутататського корпусу до головного лікаря Буської ЦРЛ Євгена Романюка, після його звіту про роботу закладів охорони здоров’я у Буському районі у 2016р.

Євген Романюк повідомив, що на даний час скорочено 11 штатних посад, що дало змогу зекономити 152 тис.грн; перебували у відпустці без збереження заробітної плати 229 осіб, сума економії -296 тис.грн; переведено з 0,75 на 0,5 ставки 98 працівників пенсійного віку, зекономили 168 тис грн. Вже до кінця цього року частину стоматологів при отриманні ліцензій переведуть на приватну практику, активно вивчається також питання переведення dscn9720Ріпнівського інфекційного відділення до Буської ЦРЛ. Інформація щодо Ріпнівської лікарні виявилась доволі суперечливою, адже у звіті зазначались плани щодо участі у програмі мікропроектів на 2017 рік, серед яких є і реконструкція цього інфекційного відділення.

Як зазначили депутати, такої економії коштів недостатньо і потрібно рішучіше проводити реформи у медичних установах району.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top