Головний медик Львова заявив про динаміку зниження виявлених позитивних ПЛР-аналізів у місті

Головний медик Львова заявив про динаміку зниження виявлених позитивних ПЛР-аналізів у місті

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб в ранковому ефірі радіо «Люкс FM» розповів про ситуацію із ПЛР-тестуванням на коронавірус у місті та області. З його слів, за останній тиждень є зниження виявлених позитивних ПЛР-аналізів, попри велику кількість таких аналізів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Всі лабораторії, в тому числі приватні, яким дозволено робити ПЛР-аналізи, все одно скеровують результати цих аналізів в Лабораторний центр, який, відповідно, скеровує ці дані в Київ для узагальнення. Наприклад, за минулу добу ми отримали від приватних структур 900 аналізів, а загалом за добу з усіх лабораторій маємо 1637 аналізів, з них 143 позитивних. З нових проб — 1382 аналізи, з них 92 позитивних, з них 32 — по місту Львову.

За останній тиждень по Львову ми маємо динаміку зниження виявлених позитивних ПЛР-аналізів, незважаючи на велику кількість аналізів, які проводяться. В нас є падіння показників — від 25 червня, коли було 82 позитивних по Львову, і потім було 53, 69, 46 і позавчора та вчора — 32 позитивних аналізи. Така динаміка нас тішить, але все одно розслаблятися не можна, і потрібно дотримуватись усіх правил, особливо у транспорті, спортивних клубах, ресторанах, там, де є скупчення людей», — розповів Володимир Зуб, керівник управління охорони здоров’я ЛМР.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top