Гостинці для наших воїнів

Гостинці для наших воїнів

У Буському Будинку дитячої та юнацької творчості вже стало доброю традицією напередодні дня Святого  Миколая організовувати акцію «Скринька». Це гостинці, ліки, продукти харчування для наших воїнів на сході України.

Ось і цього року зусиллями  районного учнівського парламенту проходить така  акція. Особливо відзначились лідери учнівського самоврядування та учні  НВК «Топорівська ЗОШ І -ІІІ ст.»т а НВК «Задвір’янська ЗОШ І – ІІІ ст.»  які  з числа перших проявили ініціативу у цій справі, яка допоможе кожному солдату відчути  часточку підтримки, любові і родинного затишку.

Старших гуртківців підтримали наймолодші, виготовивши своїми руками сотню  маленьких ангеликів, які оберігатимуть мир, спокій, надаватимуть душевного тепла.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top