Гостинці для наших воїнів

Гостинці для наших воїнів

У Буському Будинку дитячої та юнацької творчості вже стало доброю традицією напередодні дня Святого  Миколая організовувати акцію «Скринька». Це гостинці, ліки, продукти харчування для наших воїнів на сході України.

Ось і цього року зусиллями  районного учнівського парламенту проходить така  акція. Особливо відзначились лідери учнівського самоврядування та учні  НВК «Топорівська ЗОШ І -ІІІ ст.»т а НВК «Задвір’янська ЗОШ І – ІІІ ст.»  які  з числа перших проявили ініціативу у цій справі, яка допоможе кожному солдату відчути  часточку підтримки, любові і родинного затишку.

Старших гуртківців підтримали наймолодші, виготовивши своїми руками сотню  маленьких ангеликів, які оберігатимуть мир, спокій, надаватимуть душевного тепла.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top