Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом гарантується державою

Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом гарантується державою

В Сухопутних військах Збройних Сил України середній розмір грошового забезпечення стрільця складає від 10 200 грн, командира відділення – від 10 900 грн. Грошове забезпечення з 2019 року


Військовослужбовцям військової служби за контрактом виплачується одноразова грошова допомога після укладення першого контракту:
особам рядового складу – 14 800 грн
особам сержантського та старшинського складу – 16 700 грн
матеріальна допомога для вирішення соціально – побутових питань у розмірі місячного грошового забезпечення – від 10 200 грн (щорічна)
допомога для оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення – від 10 200 грн (щорічна)
у разі переїзду військовослужбовця на нове місце військової служби в інший населений пункт виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення (від 10 200 грн) на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї, який переїхав з ним на нове місце військової служби.
за участь в ООС передбачається щомісячна доплата на 2-й і 3-й лінії оборони у розмірі – 4 500 грн на місяць, 1-й лінії – 10 000 грн
виплата щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій до 5 травня станом на 2018 рік встановлена сума – 1 265 грн
пенсіонерам, які отримують пенсію, у тому числі військовослужбовці у разі прийняття на військову службу за контрактом виплачується грошове забезпечення в розмірі від 10 200 грн, виплата пенсії не припиняється. За цивільними, які працювали та прийняті на військову службу за контрактом залишається робоче місце та їх заробітна плата в повному обсязі
виплати грошової компенсації за піднайом (найом) житлових приміщень встановлено станом на 2018 рік: в обласних центрах 2 550 грн на місяць, в інших населених пунктах 1 700 грн. За наявності трьох і більше членів сім’ї зазначені розміри грошової компенсації збільшуються в 1,5 рази.
В середньому річне грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом з вислугою від 1 до 3 років складає – 290 000 грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top