Інваспортовці Бущини показали відмінні результати під час змагань у Червонограді

Інваспортовці Бущини показали відмінні результати під час змагань у Червонограді

18 – 19 вересня 2015 року в .м Червоноград на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» відбулася 28 Спартакіада Львівської області для людей з обмеженими можливостями .
Серед 20 команд-учасників з різних районів Львівщини була й команда Бущини у складі 8 осіб на чолі з головою районної асоціації інвалідів Софією Климус. Наші спортовці взяли участь у сімох видах змагань та показали відмінні результати, про що говорить велика кількість здобутих нагород і кубок за зайняте ІІІ командне місце:
Настільний теніс: І місце – Романів Володимир, ІІ місце – Климус Мар’яна.
Армспорт: І місце – Петришин Ігор.
Легка атлетика : І місце – Сурма Дем’ян.
Більярд: І місце – Климус Мар’яна, ІІІ місце – Новак Катерина.
Бочча: Командне – ІІІ місце серед 9 команд.
Бочча індивідуальне: І місце – Климус Мар’яна, ІІІ місце – Падковський Василь.
Члена команди Бущини Василя Фабіянського було призначено суддею змагань з більярду від Львівського регіонального центру «ІНВАСПОРТ».
Інваспортовці повернулися додому з хорошим настроєм і з нетерпінням чекають наступного року , щоб знову повернутися в «Ровесник».

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top