IV благодійний фестиваль “За двором” відбувся у с.Задвір’я

IV благодійний фестиваль “За двором” відбувся у с.Задвір’я

Четвертий рік поспіль у селі Задвір’я ініціативні мешканці села за сприяння місцевої, районної та обласної влади провели благодійний фестиваль військово-патріотичної, народної та сучасної пісні «За Двором».

Фест щороку стає все більш потужнішим та вражає розмаїттям різножанрових артистів: співаків, танцювальних, вокальних, вокально-хореографічних колективів, дуетів, солістів-інструменталістів.
Родзинками цьогоріч стали виступи Народного артиста України Івана Поповича, Івано-Франківського рок-гурту сучасної української пісні “Цвіт кульбаби”, DJ FATAN & Roman Khort, Володимира Пителя, гурту “Львівський комфорт”, гаражних інтелігентів Lvivdanceclub.
Також присутні мали змогу отримати насолоду від виступів колективів і окремих виконавців з Бущини та інших районів Львівщини. Тут діяли локації зі смачною українською кухнею, стрільба з гармат, різноманітні розваги для дітей.
Привітали учасників фесту від керівництва району під час його офіційного відкриття перший заступник голови РДА Олег Ільків та заступник голови районної ради Роман Фурда.

Зазначимо, що І фестиваль “за двором” відбувся 22 жовтня 2016 року. Благодійні кошти, зібрані під час його проведення, були використані для розвитку села.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top