IV благодійний фестиваль “За двором” відбувся у с.Задвір’я

IV благодійний фестиваль “За двором” відбувся у с.Задвір’я

Четвертий рік поспіль у селі Задвір’я ініціативні мешканці села за сприяння місцевої, районної та обласної влади провели благодійний фестиваль військово-патріотичної, народної та сучасної пісні «За Двором».

Фест щороку стає все більш потужнішим та вражає розмаїттям різножанрових артистів: співаків, танцювальних, вокальних, вокально-хореографічних колективів, дуетів, солістів-інструменталістів.
Родзинками цьогоріч стали виступи Народного артиста України Івана Поповича, Івано-Франківського рок-гурту сучасної української пісні “Цвіт кульбаби”, DJ FATAN & Roman Khort, Володимира Пителя, гурту “Львівський комфорт”, гаражних інтелігентів Lvivdanceclub.
Також присутні мали змогу отримати насолоду від виступів колективів і окремих виконавців з Бущини та інших районів Львівщини. Тут діяли локації зі смачною українською кухнею, стрільба з гармат, різноманітні розваги для дітей.
Привітали учасників фесту від керівництва району під час його офіційного відкриття перший заступник голови РДА Олег Ільків та заступник голови районної ради Роман Фурда.

Зазначимо, що І фестиваль “за двором” відбувся 22 жовтня 2016 року. Благодійні кошти, зібрані під час його проведення, були використані для розвитку села.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top