Ivan Navi випустив у радіоефіри новий трек Холодна Ніч

Ivan Navi випустив у радіоефіри новий трек Холодна Ніч

Уже пів року у списку найротованіших пісень на українських радіостанціях тримається пісня Івана Наві Коли Нема Тебе. Свого часу вона стала сюрпризом для шанувальників? бо зроблена не у звичній танцювальній стилістиці артиста, а як лірична балада. А нещодавно Ivan Navi випустив у радіоефіри новий трек, який повертає нас до його денсової манери. Називається пісня Холодна Ніч і нею Іван старається підняти настрій усім, хто засидівся на карантині і вже чекає настання літа.
Пісню Холодна Ніч артист написав іще минулого року і планував видавати на початку квітня. Але епідемія коронавірусу підправила трохи плани, хоча кліп на цю композицію Ivan Navi встиг зняти якраз перед початком карантину. І його теж можна вже подивитися онлайн і відзначити, що у відео співак постав перед нами у новому образі і без традиційної кепки.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top