Із обласного бюджету на ремонтно-реставраційні роботи церкви св.Параскеви у м. Буську виділили 200 тисяч гривень

Із обласного бюджету на ремонтно-реставраційні роботи церкви св.Параскеви у м. Буську виділили 200 тисяч гривень

Сьогодні, 11 грудня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік та обласних програм. Відтак, депутати скерували очікуване перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету (72млн 540 тис грн) для збільшення видатків на вирішення окремих проблемних питань, а також здійснення розподілу резерву коштів бюджету розвитку (15млн тис грн) за зверненням головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Зокрема, збільшили видатки розвитку обласного бюджету на 2млн 070 тис грн на реалізацію програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки», у тому числі  – на  ремонтно-реставраційні роботи дерев’яної церкви Св. Параскеви – пам’ятки архітектури XVIII ст. (ох. № 441/1) у м. Буську Львівської області – 200 тис грн. 

Департаменту дорожнього транспорту та зв’язку облдержадміністрації збільшили видатки на 20млн грн для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах у межах реалізації обласної програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

Департаменту економічної політики облдержадміністрації збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду на 4млн 410 тис грн на реалізацію «Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення», що дозволить, з урахуванням внутрішнього перерозподілу коштів, профінансувати найбільш важливі об’єкти.

Світлина від Петра Жукровського.Як повідомив депутат обласної ради Петро Жукровський, Буському району виділили 299 тисяч гривень на «Реконструкцію даху Народного дому с. Задвір’я Буського району Львівської області».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top