Кадрові призначення у Буській РДА – Тарас Дума заступник голови Буської райдержадміністрації

Кадрові призначення у Буській РДА – Тарас Дума заступник голови Буської райдержадміністрації

Сьогодні, 01 червня, відбулося офіційне представлення нового заступника голови районної державної адміністрації.

На цю посаду призначили Думу Тараса Зіновійовича, який куруватиме у районі питання гуманітарної сфери, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та ін.

Вітаючи свого нового заступника з призначенням, очільник району Олег Коваль побажав Тарасу Думі успіхів, натхнення та плідної праці на новій посаді, висловив впевненість, що фаховість, попередній досвід роботи в органах влади, дасть максимально позитивний результат у реалізації поставлених перед ним завдань.

До привітань приєднався голова районної ради Богдан Глова, який закликав нового заступника голови РДА до тісної співпраці з депутатським корпусом, керівництвом районної ради.

Вже сьогодні, 01 червня, новий заступник голови РДА приступить до виконання своїх посадових обов’язків.

Довідково: Дума Тарас Зіновійович народився та проживає у с.Задвір’я Буського району. Має вищу освіту. У 1999 році закінчив Український державний лісотехнічний університет,спеціальність – автоматизоване управління технологічними процесами, кваліфікація – інженер з автоматизації. Стаж державної служби більше 15 років. Попередня посада в органах влади – голова Задвір’янської сільської ради.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top