Kamaliya випустила чи не першу у своєму репертуарі ліричну роботу. Пісня називається Доню, Не Плач і присвячена її двом донькам

Kamaliya випустила чи не першу у своєму репертуарі ліричну роботу. Пісня називається Доню, Не Плач і присвячена її двом донькам

«Я дуже хотіла, щоб була така ніжна пісня про моїх доньок. І не тільки про моїх доньок, про всіх доньок на світі. Я думаю ця пісня стосується кожної жінки, тому що кожна жінка – донечка. В якому б віці вона не була, вона є донечкою», – розповідає Kamaliya.
Співачка зізнається, що материнство було заповітною мрією її життя, до якої вона йшла дуже складним шляхом. Так само і пісня Доню Не Плач народжувалася настільки ж важко, як народжується дитина. І тільки коли в неї самої потекли сльози, Kamaliya зрозуміла, що трек готовий. На готову пісню було відзнято відеокліп і одну з ролей у ньому зіграла Ніна Матвієнко.
«Мені дуже хотілося показати жіночу лінію: від маленької дівчинки до бабусі. На мій погляд Ніна Матвієнко є втіленням всіх жінок, бабусь. Вона як флагман жіночності, тепла, тому мені дуже хотілося, аби вона зіграла роль бабусі у кліпі. Тим більше, що у неї доволі схожий типаж з моєю мамою», – каже Kamaliya.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top