Карантин на Львівщині продовжили ще на тиждень, у Львові перевищений показник інцидентності захворювань на коронавірус

Карантин на Львівщині вирішили продовжити ще на тиждень – до 12 червня, зважаючи на перевищений показник інцидентності захворювань на коронавірус у обласному центрі місті Львові

У силі залишаються всі карантинні обмеження – під забороною робота громадського транспорту, дитсадків, готелів, спортивних закладів тощо. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у п’ятницю, 5 червня. У цей час під ЛОДА відбувався протест перевізників та представників спортзалів, які вимагали дозволити їм працювати.

Голова ЛОДА Максим Козицький та його заступник Тарас Грень за підсумками комісії повідомили, що інцидентність захворюваності на Covid-19 в області суттєво перевищує показник, дозволений МОЗ для послаблення карантину, тому всі карантинні обмеження продовжені до 12 червня. Зокрема, пояснюють в ЛОДА, така ситуація через велику кількість виявлених хворих саме у Львові.

Тому, як пояснив Тарас Грень, ЛОДА звернулася до Кабміну про внесення змін до постанови, які б дозволили послаблювати карантин у окремих районах області – там, де це дозволяє ситуація із Covid-19.

«Наприклад, якщо говорити про Львів, карантин потрібно посилювати. Це повноваження міської комісії ТЕБ і НС. Якщо говорити про райони – є можливість послаблювати карантинні заходи», – повідомив Тарас Грень.

З його слів, внесення таких змін урядом дозволить відновити пасажирські перевезення між районами, відкрити спортивні заклади та інше.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис назвав «абсолютно обгрунтованими причини і підстави для продовження карантину» та закликав мешканців ставитися до цього з розумінням, виконувати усі протиепідемічні заходи – носити захисні маски, дотримуватися безпечної дистанції тощо.

За офіційними даними МОЗ, станом на 5 червня Львівщина увійшла у трійку областей України, де найбільша інцидентність захворювання на Covid-19. Інцидентність захворювань на 100 тис. населення складає 16,93 нових випадків за тиждень, у той час дозволений МОЗ рівень захворюваності для послаблення карантину має становити менше ніж 12.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top