Керівник громадської організації, волонтер Наталія Ярош вчергове завітала до Буського району з гуманітарною допомогою

Керівник громадської організації, волонтер Наталія Ярош вчергове завітала до Буського району з гуманітарною допомогою

Минулого тижня Буський район відвідала президент Всеукраїнської громадської організації “Асоціація – Моя родина”, волонтер у зоні АТО з 2015 року Ярош Наталія Богданівна, яка привезла гуманітарну допомогу. Ковдри, подушки, іграшки для дітей, інші необхідні речі отримала малозабезпечена родина із у с.Вербляни, майно та будинок якої постраждав два місяці тому під час пожежі.

Нагадаємо, що п.Наталія вже відвідувала з гуманітарною допомогою медичні заклади нашого району, дитячі будинки, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, сім”ї учасників ООС (АТО), хоспіс для літніх людей в Йосипівці.

/на фото момент передачі родині гуманітарної допомоги волонтеркою Наталією Ярош за участю заступника голови РДА Тетяни Сай/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top