Керівник громадської організації, волонтер Наталія Ярош знову завітала до Буського району з гуманітарною допомогою

Керівник громадської організації, волонтер Наталія Ярош знову завітала до Буського району з гуманітарною допомогою

20 вересня, до Буська вчергове завітала президент Всеукраїнської громадської організації “Асоціація – Моя родина”, волонтер у зоні АТО з 2015 року Ярош Наталія Богданівна, яка привезла цілий мікроавтобус гуманітарної допомоги для учасників бойових дій в зоні проведення ООС (АТО) і членів їх сімей.

Голова райдержадміністрації Петро Мороз і голова районної ради Богдан Глова подякували пані Наталії за надану допомогу та уважне ставлення, яке виявляє організація не лише до наших захисників, а й до малозабезпечених та багатодітних родин, інтернатів і будинків сімейного типу.

Нагадаємо, що 11 вересня п.Наталія вже побувала в Буську. Тоді волонтер привезла матраци та подушки для хворих та передала гуманітарну допомогу для багатодітних і малозабезпечених сімей учасників ООС (АТО).

 

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top