Керівники органів влади, представники Братства ОУН-УПА поклали квіти до місця поховання загиблих у Красному летунів УГА

Керівники органів влади, представники Братства ОУН-УПА поклали квіти до місця поховання загиблих у Красному летунів УГА

1 листопада з нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення ЗУНР, голова райради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Тетяна Сай, Красненський селищний голова Микола Чучман, представники РО Братства ветеранів ОУН-УПА поклали квіти до братської могили героїв національно-визвольної боротьби у центрі Красного.

Саме тут знайшли свій останній спочинок летуни УГА, які трагічно загинули 5 лютого 1919 року. В цей день сто років тому сталася трагічна подія: під час викладу полковника Б. Губера в школі для старшин про бомби і їх кидання на ворожі цілі, бомба, що її хотів розібрати Б. Губер, розірвалася в його руках. Згинули на місці: полковник Борис Губер, поручник Орест Гумецький, хорунжі Хазбулат Кануков, Михайло Нестор, Осип Швець. Від ран померли в лікарні: поручники Олекса Басан, Василь Томенко, Іван Лупул.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top