Керівники району та міста привітали журналістів Бущини з професійним святом

Керівники району та міста привітали журналістів Надбужжя з професійним святом

Відповідно до Указу Президента України щорічно, 6 червня, в день прийняття в 1992 році Союзу журналістів України в Міжнародну федерацію журналістів, представники ЗМІ нашої країни відзначають своє професійне свято.

Вчора з журналістами Буського району зустрілися голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець.
Керівники подякували представникам мас-медіа району за високопрофесійну роботу, відповідальність, об’єктивність та неупередженість, вручили квіти та подяки, побажали здоров’я і радості, творчого натхнення і задоволення від роботи, залишатися тією четвертою владою, яка не лише фіксує, але й впливає на усі суспільні процеси як в Буському районі, так і в Україні загалом.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top