Керівництво району та громадськість вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни авіаторів

Керівництво району та громадськість вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни авіаторівe00e901f8562

Завдяки депутатам Заводської сільської ради, педагогічному колективу та учням місцевої школи до Дня пам’яті і примирення було здійснено благоустрій території та оновлено пам’ятник шести авіаторам, які загинули в перший день Другої світової війни під час бомбардування аеродрому, який був розташований неподалік с.Заводське. Серед учасників віча були: голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, їх заступники Олег c0283b0256beІльків і Роман Фурда, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, представники Заводської громади на чолі з головою Олегом Ковалем, голова РО ветеранів Володимир Луженцов, діти.
Розповів про день загибелі військових, 22 червня 1941 року, бомбардування член Товариства «Бужани» Іван Нагорний.
d48372162a47Вшанувати пам’ять загиблих у роки Другої світової війни прибули також і представники 16 авіазагону з міста Броди. Шестеро офіцерів разом з іншими учасниками акції побували на сільському цвинтарі с.Заводське, де загиблих пілотів було перепоховано.
Там усі учасниками заходу помолилися та поклали квіти до могил.7c520170c473

 

 

 

 

 

Інформаційні матеріали Буської РДА

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top