Керівництво РДА спільно Олеською громадою в пошуку приміщення для Олеського будинку дитячої та юнацької творчості

Керівництво РДА спільно Олеською громадою в пошуку приміщення для Олеського будинку дитячої та юнацької творчості

26 березня голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступник з гуманітарних питань Тетяна Сай і в.о. начальника відділу освіти РДА Галина Олійник відвідали Олеську ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Світлана Кольба) з метою вивчення можливості розміщення у цьому навчальному закладі будинку дитячої та юнацької творочості (Олеського ДБЮТ).

Зазначимо, що орендовані в Олеського профтехліцею приміщення, де розташований Олеський БДЮТ, не відповідають вимогам і непридатні для гурткової роботи, тому заняття на сьогодні проводяться на базах Олеської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Йосипівської ЗОШ І ст.
Пропозиція щодо повного переведення усіх гуртків ДБЮТ в Олеську ЗОШ (після огляду закладу) не знайшла підтримки у керівництва РДА, так як у школі існує брак вільних приміщень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top