Кіберзлочинці Надбужжя створили фейкову сторінку голови районної ради

Кіберзлочинці Надбужжя створили фейкову сторінку голови районної радиHacker_430013533

Інформую засоби масової інформації про те, що уже декілька місяців у соціальній мережі Facebook  існує сторінка під назвою «Bogdan Glova», де зазначено мої біографічні дані, дата народження, навчання і т. д. Проте, я особисто не маю жодного відношення до створення цієї сторінки і відповідно жодного до неї доступу, оскільки не створював своєї сторінки в жодній з соцмереж.

Але, із цієї сторінки ніби від мого імені триває різноманітна переписка із іншими учасниками соціальних мереж, висловлюються політичні позиції та навіть критика, ніби від мого імені, деяких органів місцевого самоврядування. А для того, щоб ця сторінка виглядала більш правдоподібно, невідомими особами були розміщені мої фотографії, які були у вільному доступі мережі internet, переважно на сайтах Буської районної ради, РДА, Буського медіа-порталу, Буського радіо та ін.. Була розміщена навіть карта з зазначенням мого проживання та маршруту на роботу. Без мого відома триває долучення до даної сторінки друзів і навіть цілих політичних партій.

З цього приводу я уже звернувся до Служби Безпеки України. Наразі мені не зрозуміла мета створення цієї сторінки, тому прошу усіх, кому відома інформація про осіб, які причетні до її створення, надати таку інформацію за винагороду.

   Богдан ГЛОВА

   Голова Буської районної ради

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top