Кізлівські школярі допомагають бійцям української армії

Кізлівські школярі  допомагають бійцям української армії

Уже другий рік поспіль у Кізлівській школі проходить акція «Подаруй бійцеві радість!», головною метою якої є реалізація комплексу заходів, що сприяють вихованню патріотів України. На рахунку учнівського самоврядування вже багато доброчинних справ, за які отримали «Подяку» від командира полку Дніпро-1 В.Печененка.

А нещодавно учні школи знову об’єднались у потужний фронт допомоги нашій армії. Спільними зусиллями вчителі та учні приготували вітамінні салати «під корейку» із моркви та буряків і смачні вареники. Процес успішної практичної діяльності і позитивні результати переконали у тому, що навіть невелика група свідомих дітей може реалізувати свій патріотичний потенціал, зміцнюючи на краще стан справ Батьківщини.

Кожна дитина Кізлівської школи запалила у своєму серці іскорку добра та людяності, і це – найголовніше!

Школярі обіцяють не зупинятись і надалі продовжувати підтримувати наших бійців. І, передаючи у зону АТО через волонтера Михайла Цюрка  малюнки-привітання та продукти, побажали: «Їжте на здоров’я, набирайтесь сил, щоби в Україні швидше настав мир!» Адже це найбільше бажання кожної української дитини.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top