Колектив Бускьої гімназії ім. Євгена Петрушевича відзначили грамотою Верховної Ради України ” За заслуги перед Українським народом”

Колектив Бускьої гімназії ім. Євгена Петрушевича відзначили грамотою Верховної Ради України ” За заслуги перед Українським народом”

Сьогодні, 23 вересня, біля пам’ятника Євгенові Петрушевичу в Буську за участю заступника голови райради Романа Фурди та заступника голови РДА Тараса Думи грамоту ВРУ вручив директорові навчального закладу Ользі Антонишин народний депутат України Михайло Бондар.
Вітаючи вчителів гімназії та учнів, Роман Фурда та Тарас Дума відзначили професійний рівень педагогів навчального закладу в справі навчання та виховання підростаючого покоління, високі досягнення учнів під час проведення олімпіад і конкурсів, фахове забезпечення колективом державної політики у галузі освіти.
Це гідна оцінка плідної діяльності, професіоналізму та багаторічної наполегливої праці колективу, який вніс вагомий вклад у розвиток навчального закладу. Бажаю і в майбутньому нових здобутків, а учням підтверджувати рівень школи своїми успішними результатами” – зазначив у своєму виступі Михайло Бондар.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top