Колектив працівників ДП «Буський лісгосп» проти ліквідації державних лісогосподарських підприємств

Колектив працівників ДП «Буський лісгосп» проти ліквідації державних лісогосподарських підприємств

28 листопада, відбулася акція профспілкової організації колективу працівників державного підприємства «Буське лісове господарство» біля адмінбудівлі РДА та районної ради.
Публічний виступ носив мирний характер та мав на меті привернути увагу органів влади та ЗМІ до ситуації, що склалася у лісовій галузі держави. Зокрема, керівником підприємства Миколою Яворським було наголошено, що Кабінетом Міністрів України 15.11.2017 року було схвалено «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», якою передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами», що передбачає ліквідацію державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів.
До учасників акції, яких було близько 70 осіб, вийшов голова райдержадміністрації Петро Мороз, який з розумінням поставився до їх вимог, наголосив на необхідності виваженого підходу до реформування лісової галузі.
Учасники тримали в руках плакати з написами: « Реформі – так, знищенню галузі – ні!», «Не дамо знищити лісову галузь!».
Зазначимо, що питання «Про підтримку звернення трудового колективу ДП «Буський лісгосп» є в порядку денному XXI сесії Буської районної ради, яка відбудеться у четвер, 7 грудня.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top