Колишній вихованець Буської ДЮСШ Володимир Киц виграв чемпіонат України-2019 з бігу на 1 милю

Колишній вихованець Буської ДЮСШ Володимир Киц виграв чемпіонат України-2019 з бігу на 1 милю

У Чернівцях в рамках ювілейних, 15-х за ліком змагань «Буковинська миля» відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю.
В елітних номінаціях «абсолют» переможцями став представник Київської області, бущанин та колишній вихованець Буської ДЮСШ Володимир Киц (4 хв. 40 сек.). Зазначимо, що для Володимира ця перемога тут – четверта поспіль, що є рекордом «Буковинської милі». Окрім нього чотири перемоги, але не поспіль, має в активі і волинський кіцманчанин Олександр Борисюк.
Традиційно національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі. Почесним гостем заходу цього разу був зірковий веслувальник, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан з Одеси. А головним організатором, нагадаємо, є місцевий зірковий олімпієць – найкращий спортсмен України 2006 року, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко.
Також традиційно серед всіх учасників були розіграні цінні призи. Також спеціальні нагороди вручили наймолодшій учасниці (4-місячна донька МС з легкої атлетики Марії Руснак-Дашкевич та чемпіона області з футболу Олександра Руснака) та найстаршому учаснику (Танасій Маковійчук, 1949 р.н.).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top