Колоритне свято у Красненській опорній школі №1. Справжній театр із професійними акторами – фольклорне дійство “Біля млина”

Колоритне свято у Красненській опорній школі №1. Справжній театр із професійними акторами – фольклорне дійство “Біля млина”

29 лютого у Красненській школі №1 відбувся вечір зустрічі з випускниками. Гостей до школи завітало чимало, актова зала була переповнена людом. На свято з’їхались колишні учні, що закінчили школу 5, 10, 15, 20, 30, 40 і навіть 50 років тому. Ще перед початком урочистості на випускників очікував приємний сюрприз. У холі шкільного закладу на мультимедійних проекторах випускників зустріли добіркою шкільних світлин-спогадів, на яких кожен зміг впізнати себе і своїх однокласників.

А ще на зустріч прийшли педагоги, які уже давно перебувають на заслуженому відпочинку, серед яких і колишній директор школи Михайло Рачкевич. Своїх наставників зворушливо вітали колишні учні і ділились приємними спогадами про найкращі роки, проведені у рідній школі. Запросили також директорів опорних шкіл Буського району.

Вітаючи усіх гостей, директор школи Ірина Чиж відзначила, що педагогічний колектив пишається своїми випускниками, багато хто з них стали визначними, успішними людьми, досягли своєї мети у житті та найголовніше – залишились вдячними рідній школі і своїм вчителям й не забувають про першоджерело своїх знань. Багато випускників навчального закладу і до сьогодні допомагають своїй школі, меценатство залишається актуальним, адже Красненська школа є опорним закладом, відповідно до вимог часу оновлюється, наповнюється сучасною технікою і методичним обладнанням, вдосконалюється навчальний процес, а в планах ще багато нереалізованих проектів.

Головною подією свята стала чудова колоритна вистава “Біля млина”, яку підготував педагогічно-учнівський драматичний колектив школи. Мабуть, багато хто з колишніх і теперішніх учнів не очікував побачити своїх вчителів у зовсім іншому, не притаманному їм амплуа.

На сцені – справжній театр із професійними акторами. Глядачі насолоджувались дійством від першої до останньої миті. В усьому була справжня гармонія: прекрасний сценарій, у якому чудово були поєднані найяскравіші сцени із найбільш відомих комедійних творів українських класиків, барвисті українські однострої, справжні тематичні декорації, українські пісні, запальні танці. Актори так перевтілились у своїх персонажів, що аж не вірилось, що грають не професійні театрали, а вчителі. Творчі, креативні, енергійні і запальні, вони подарували усім присутнім справжнє незабутнє свято!

Автором сценарію, організатором та режисером вистави є педагог Красненської школи Наталія Байко. Вона відзначила під час свята, що педагогічно-учнівський драматичний колектив таким чином відзначив своє 30-ти ліття. Саме 30 років тому на сцену вийшли ті, хто плекає класику українського драматичного мистецтва, мелодику старовинних пісень, пластику народного танцю, барвисту красу українського строю, неоціненний скарб нашого народу – українські національні традиції. Кожного року учнівський склад змінюється, а педагогічний наповнюється молодими кадрами. Незмінними залишаються прагнення зберегти і донести до глядача всю багатогранну красу і велич, життєдайну автентику надбань наших предків.

Ролі виконували:

Мати: директор школи ІринаЧиж.

Уляна: соціальний педагог Ірина Сторонянська.

Стецько: учитель захисту Вітчизни Андрій Дяків.

Мірошник: учитель трудового навчання Іван Стельмащук.

Куми: учителька початкових класів Ірина Постолюк.

учителька географії Галина Кульчицька.

Голохвастов: учитель інформатики Віталій Гаврилюк.

Галя: учителька української мови Юлія Роман Ярошевська.

Проня: Бібліотекар Ольга Держило.

Подружки Проні: учителі Ірина Дусан, Надія Замоцька.

Лимериха: учителька інформатики Людмила Скаковська.

Омелько: учителька початкових класів Наталія Павлішак.

Параска: учителька історії Ірина Магера.

Учасники фольклорного ансамблю: учителі Надія Кобзаренко,Оксана Приставська, Ірина Замроз, Леся Дзядух, Лариса Гучок.

Цигани: учителі Ігор Максимів, Наталія Діжак, Юлія Салабай, Наталія Серюженко, Ірина Приступа, Людмила Лис.

Хлопці, доньки мірошника: учні 10 класів Іван Савчук, Назар Бекар, Віталій Александров, Андрій Кормило, Юрій  Худа, Вікторія Чамарник, Софія Луковська, Інна макогін, Вікторія Тихоліз, Олеся

Адамович, Софія Степаник, Віктор Гнатяк.

Музичний керівник –  Роман Ладига

Хореограф – Ірина Сторонянська.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top